KONST / Ramar / Ram 14046345
*
nr 1404 6345
Ram
innermått 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 44x38 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 juni 2021
kl 20:07:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/6 14:28:24
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
3006 Crèmekoppar
9 st, blandade modeller, bladn annat Kunglig Dansk..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:27
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:04
-
3161 Fat
1800-/1900-tal, Rörstrand, sachsiskt mönster. Läng..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:50
-
3044 Fat
Gustavsbergs Studio, signerad med Studiohanden, fa..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:21
-
3001 Fat
med hund, Ekeby. Diameter: 16,5 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:02
-
3016 Figuriner
2 st. Glaserad keramik, Hästar Upsala Ekeby. Höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:59
*
Ram
nr 1404 6345
Ram
innermått 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 44x38 cm
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 juni 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/6 14:28:24 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
3006 Crèmekoppar
9 st, blandade modeller, bladn annat Kunglig Dansk..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:27 -
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:04 -
3161 Fat
1800-/1900-tal, Rörstrand, sachsiskt mönster. Läng..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:50
-
3044 Fat
Gustavsbergs Studio, signerad med Studiohanden, fa..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:21 -
3001 Fat
med hund, Ekeby. Diameter: 16,5 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:02 -
3016 Figuriner
2 st. Glaserad keramik, Hästar Upsala Ekeby. Höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:59